فراکسیون جوانان انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه های اجرایی را تکذیب کرد

سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با تکذیب انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه های اجرایی از سوی این فراکسیون گفت که چنین اقداماتی ضمن تنزل شأن مجلس، اعتماد عمومی به مدیران کشور را هدف قرار داده در حالی که رویکرد فراکسیون جوانان جنجال سازی و هیاهو نیست.

فراکسیون جوانان انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه های اجرایی را تکذیب کرد

سیده فاطمه حسینی در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: در روزهای گذشته فهرستی از بازنشستگان یکی از دستگاه ها با عنوان فراکسیون جوانان منتشر شده که کذب محض است. متاسفانه عده ای می خواهند کوشش فراکسیون جوانان برای به ثمر نشستن قانون منع بکارگیری بازنشستگان را تحت الشعاع قرار دهند؛ در حالی که این اقدام تنزل شأن مجلس است.

وی اضافه نمود: وظیفه مجلس قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون است و ما وارد مصادیق نمی شویم، ضمن اینکه کوشش برای تصویب این قانون نافی زحمات مدیران کشور نیست. گرامی داشتن خدمات مدیران بازنشسته نافی اجرای قانون نیست. مطمئنا دولت هم در اجرای قانون پیشگام خواهد بود.

سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه انتشار فهرست بازنشستگان به نقل از فراکسیون جوانان شان مجلس را تنزل می دهد، یادآور شد: این کار اعتماد عمومی به مدیران کشور را هدف قرار داده است در حالی که دولت و وزرا حساسیت لازم را نسبت به این امر دارند و احتیاج به ورود مصداقی نیست. ضمن اجرای قانون شأن افراد هم باید حفظ گردد و خدماتشان گرامی داشته گردد.

حسینی با بیان اینکه رویکرد فراکسیون جوانان جنجال سازی و هیاهو نیست، اظهارکرد: حفظ شأن افراد حکم می نماید که این روند در رسانه ها هم متوقف گردد. ما در فراکسیون جوانان به دنبال اجرای قانون هستیم و در درجه اول بازنشستگان محترم نیز نسبت به اجرای قانون حساسیت لازم را دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فراکسیون جوانان انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه های اجرایی را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراکسیون جوانان انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه های اجرایی را تکذیب کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید