دستیار قلعه نویی: چرا تراکتورسازی و ماشین سازی یک مالک دارند؟

دستیار امیر قلعه نویی در سپاهان اعتقاد دارد که مشترک بودن مالکیت ماشین سازی و تراکتور سازی در نتیجه تساوی امروز تیمش تاثیرگذار بوده است.

دستیار قلعه نویی: چرا تراکتورسازی و ماشین سازی یک مالک دارند؟

به گزارش خبرنگاران، میگوئل تکسیرا، دستیار امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر ماشین سازی تبریز اظهار کرد: ما امروز غمگینیم. بازی سختی مقابل ماشین سازی داشتیم. در نیمه اول ماشین سازی توانست به گل برسد چون توپ به مدافع ما خورد. ما سعی کردیم به بازی برگردیم. به بازی برگشتیم اما شرایطی به وجود آمد که غیر عادی بود. همه آن صحنه را در داخل محوطه جریمه دیدید. روی مهاجم ما خطا داد اما داور به بازیکن ما کارت داد و دو پنالتی برای ما نگرفت.

او ادامه داد: در نیمه دوم قلعه نویی تدابیر جدیدی به وجود آورد. در کل نیمه دوم فقط ما حمله کردیم. ماشین سازی در نیمه زمین بسته بازی می :رد و ما از کناره ها حمله کردیم. خدا را شکر به گل رسیدیم. در مسابقه ای که 6 تعویض انجام شد، فقط 3 دقیقه وقا تلف شده گرفتند. این موضوع تعجب آور است. اجازه ندادند که ما پیروز شویم. نمی خواهیم کسی را مقصر بدانیم. می دانیم این باشگاه با باشگاه تراکتورسازی ارتباط دارد و سعی کردند کاری نمایند تا ما بالا نرویم. مالک هر دو باشگاه یک نفر است و طرفداران نیز به آنها یاری کردند. در هیچ جای جهان ندیدم که کسی مالک دو باشگاه در یک لیگ باشد. امروز فاکتورهایی زیادی را برای نتیجه نگرفتن، گفتم و اعلام کردم در نیمه اول آنها بهتر از ما بودند. باید سرمان را بالا بگیریم و از طرفداران اصفهانی که به اینجا آمدند تشکر کنیم.

دستیار قلعه نویی در مورد حواشی سرانجام بازی گفت: ما در نیمه اول خوب نبودیم. در نیمه دوم هم سعی کردیم هر کاری کنیم تا به پیروزی برسیم اما در هر دو نیمه برای ما پنالتی گرفته نشد. داور بازی باید عادلانه قضاوت می کرد. او در دو صحنه مشابه دو قضاوت متفاوت داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستیار قلعه نویی: چرا تراکتورسازی و ماشین سازی یک مالک دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیار قلعه نویی: چرا تراکتورسازی و ماشین سازی یک مالک دارند؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید