اخبار صنعت

صنایع تبدیلی کشاورزی در گلستان توسعه یابد

به گزارش خبرنگاران نورمحمد تربتی نژاد امروز پنج شنبه در آیین افتتاح دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی سرخنکلاته اظهار کرد: دشمن کوشش دارد با تحریم ها ایران را زمینگیر کند اما ما با طرح های توسعه ای و اشتغال زا تحریم ها را دور می زنیم.

17 فروردین 1398

10 شرط مهم برای رانندگی در باران

در شرایط جوی معمول و به صورت استاندارد شما می بایست فاصله سه الی چهار ثانیه ای با خودروی جلوی خود داشته باشید که به هنگام رانندگی در زیر بارش باران این عدد به 5 ثانیه افزایش پیدا می نماید.

4 فروردین 1398

قدیری عنوان کرد: فعالیت 645 واحد فعال فراوری خوراک دام، طیور و آبزیان درکشور

رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: 645 واحد فعال فراوری خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور فعال است.

18 اسفند 1397

تبریز، مهاجری: باید نفت را می بردیم اما خوشحالم که در دقیقه آخر مساوی کردیم، منتظریم فورستر به تبریز بازگردد

محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مدعی شد تیمش در دیدار خانگی مقابل نفت مسجدسلیمان لیاقت کسب سه امتیاز را داشته است.

5 اسفند 1397

برگزاری آخرین جلسه تمرین استقلال قبل از دیدار با نفت مسجد سلیمان

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال تهران عصر امروز در اهواز تمرینات آماده سازی خود را جهت دیدار برابر نفت مسجد سلیمان که قرار است فردا برگزار گردد، پیگیری کرد.

16 بهمن 1397

جزئیات مذاکرات صادرات گاز به عمان

مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران ضمن تشریح دلیل تعویق شروع پروژه صادرات گاز به عمان، گفت: احتمالا چارچوب همکاری که در این زمینه بین ایران و عمان نوشته گردیده اواخر مهرماه یا آبان ماه امضا گردد.

8 بهمن 1397

فعالیت غیر بهداشتی کشتارگاه دام بروجرد

به گزارش خبرنگاران، کشتارگاه صنعتی دام بروجرد در سال های فعالیت خود دچار نواقص بی شماری بوده است و شهرداری به تعهداتش نسبت به رفع کردن نواقص موجود اقدام نکرده است تا اینکه امروز چهارشنبه از سوی شورای سلامت بروجرد پیشنهاد واگذاری آن به بخش خصوصی تصویب...

4 دی 1397