اخبار صنعت

معاون علمی رئیس جمهور از یک طرح کلان ملی بازدید کرد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از یک طرح کلان ملی در اصفهان بازدید کرد.

21 خرداد 1398

سرگردانی پالایشگاه های آمریکایی درپی تحریم ونزوئلا

تحریم هایی جدیدی که هفته جاری از سوی واشنگتن علیه شرکت نفتی دولتی PDVSA ونزوئلا اعلام شد، پالایشگاه های آمریکایی را مجبور نموده است بدنبال منابع دیگری برای تامین نفت مورد احتیاج خود باشند.

15 خرداد 1398

مبعلی دستیار قطبی می گردد؟

ایمان مبعلی، بازیکن - مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان شاید به عنوان مربی به تیم فوتبال فولاد خوزستان بپیوندد.

6 خرداد 1398

بورس همچنان قرمزپوش است

شیمیایی ها و نفتی ها امروز بیشترین تاثیر را در نوسان شاخص های بازار سرمایه داشتند. در کنار این دو گروه، خودرویی ها با کاهش قیمت روبرو شدند اما برخی از نمادها در گروه معدنی و فلزی در کفه مقابل قرار گرفتند.

20 اردیبهشت 1398

35 معدن در کرمانشاه تعطیل است

به گزارش خبرنگاران، هوشنگ بازوند عصر امروز در نشست شورای معادن که در استانداری کرمانشاه برگزار گردید، گفت: معادن استان ظرفیت بزرگی برای توسعه است لذا باید بیشتر برای این موضوع وقت صرف کنیم.

19 اردیبهشت 1398

اجرای لایحه حفاظت از خاک نیازمند توجه مجلس است

به گزارش خبرنگاران، عبدالله یوسفی ظهر دوشنبه در نشست تخصصی خاک اظهار کرد: ضرورت قانون جامع خاک در عرصه کشاورزی از سوی مجلس باید مورد توجه قرار گیرد بطوری که چند سال است دولت لایحه حفاظت از خاک را به مجلس ارائه داده اما تاکنون این لایحه به تصویب مجلس نرسیده...

10 اردیبهشت 1398

صنایع تبدیلی کشاورزی در گلستان توسعه یابد

به گزارش خبرنگاران نورمحمد تربتی نژاد امروز پنج شنبه در آیین افتتاح دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی سرخنکلاته اظهار کرد: دشمن کوشش دارد با تحریم ها ایران را زمینگیر کند اما ما با طرح های توسعه ای و اشتغال زا تحریم ها را دور می زنیم.

17 فروردین 1398

10 شرط مهم برای رانندگی در باران

در شرایط جوی معمول و به صورت استاندارد شما می بایست فاصله سه الی چهار ثانیه ای با خودروی جلوی خود داشته باشید که به هنگام رانندگی در زیر بارش باران این عدد به 5 ثانیه افزایش پیدا می نماید.

4 فروردین 1398

قدیری عنوان کرد: فعالیت 645 واحد فعال فراوری خوراک دام، طیور و آبزیان درکشور

رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: 645 واحد فعال فراوری خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور فعال است.

18 اسفند 1397

تبریز، مهاجری: باید نفت را می بردیم اما خوشحالم که در دقیقه آخر مساوی کردیم، منتظریم فورستر به تبریز بازگردد

محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مدعی شد تیمش در دیدار خانگی مقابل نفت مسجدسلیمان لیاقت کسب سه امتیاز را داشته است.

5 اسفند 1397

برگزاری آخرین جلسه تمرین استقلال قبل از دیدار با نفت مسجد سلیمان

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال تهران عصر امروز در اهواز تمرینات آماده سازی خود را جهت دیدار برابر نفت مسجد سلیمان که قرار است فردا برگزار گردد، پیگیری کرد.

16 بهمن 1397

جزئیات مذاکرات صادرات گاز به عمان

مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز ایران ضمن تشریح دلیل تعویق شروع پروژه صادرات گاز به عمان، گفت: احتمالا چارچوب همکاری که در این زمینه بین ایران و عمان نوشته گردیده اواخر مهرماه یا آبان ماه امضا گردد.

8 بهمن 1397

فعالیت غیر بهداشتی کشتارگاه دام بروجرد

به گزارش خبرنگاران، کشتارگاه صنعتی دام بروجرد در سال های فعالیت خود دچار نواقص بی شماری بوده است و شهرداری به تعهداتش نسبت به رفع کردن نواقص موجود اقدام نکرده است تا اینکه امروز چهارشنبه از سوی شورای سلامت بروجرد پیشنهاد واگذاری آن به بخش خصوصی تصویب...

4 دی 1397